Töötajad

NIMI Õppeaine Telefon E-post
Aili
Kaur
tütarlaste tehnoloogiaõpetus 4. – 9. kl 4794366 aili.kaur@mail.ee
Aime
Porri
logopeed 4794366 aime.porri@mail.ee
Alevtina
Leppmaa
2. klassi õpetaja, 6. kl klassiuhataja, loodusõpetus 4. – 6. kl, kunst 2., 4.-6. kl, pikapäevarühm 4794380 tiinale2@hot.ee
Anne
Kübarsepp
1. klassi õpetaja, muusika, ajalugu 5. – 6. kl 4794366 anne.mail@mail.ee
Anu
Peetris
inglise keel 3. – 9. kl, õpiabi, tugiisik, 7. kl klassijuhataja 4796619 anupeetris@hotmail.com
Eevi
Rätsep
spordihoone perenaine
Lehte Jõe 3. kl õpetaja, matemaatika 4.-5. kl, 1. kl kunst 4794533 lehte@taebla.edu.ee
Maarja Pajula bioloogia, inimeseõpetus 5. – 8. kl, pikapäevarühm 4794366 pajulamaarja@gmail.com
Kristel
Tereping
8.-9. kl klassijuhataja, 4.-6. kl eesti keel ja kirjandus, 7.-9. kl kunst, 6. kl ühiskonnaõp, informaatika, e-kool, sekretär  4794109 kristel@taebla.edu.ee
Kätlin Reinik huvijuht  4794373 katlinreinik@gmail.com
Lii
Ventsel
koristaja
Liis
Rüü
keemia, loodusõpetus 7. kl 4794366
Maksim
Mertsalov
vene keel 6.-9. kl 4794366
Margit
Ülevaino
õppealajuhataja, 7. – 9. kl ajalugu, geograafia, ühiskonnaõp, eesti k ja kirjandus, 4.-5. kl klassijuhataja 4794373 margityle@gmail.com
Martin Tereping poiste tehnoloogiaõpetus, füüsika 9. kl martin@taebla.edu.ee
Mati
Korba
remonditööline, elektrik
Oksana
Laumets
kokk 4794366
Oksana
Požidajeva
riietehoidja
Signe
Saviir
matemaatika 6.– 9. kl, füüsika 8. kl 4720930 signesaviir@gmail.com
Tiiu
Piirak
kokk 4794366
Tõnis
Peikel
direktor 4794109 direktor.palivere@mail.ee
Väino
Munskind
kehaline kasvatus 1.-9. kl 4794504 munskind@hot.ee

Comments are closed.